20230320 215004
فروش ویژه انواع کودپاش و بذرپاش

موتور برق

موتور برق یا همان ژنراتور الکتریکی دستگاهی است که انرژی در حالتهای مختلف مانند انرژی مکانیکی، گرمایی، شیمیایی و… را از یک منبع خارجی به انرژی الکتریکی به عنوان خروجی تبدیل می کند. اصطلاح “ژنراتور برق” یک اصطلاح کلی است. ژنراتورهای الکتریسیته اغلب موتور برق نامیده می شوند. با این حال، به معنای وسیعتر، اصطلاح “ژنراتور برق” به دستگاههایی مانند سلولهای گالوانیک، ژنراتورهای الکتروشیمیایی، ژنراتورهای مغناطیسی هیدرویدیامیک، مبدل های حرارتی، مبدل های فتوولتائیک و باطری های خورشیدی نیز اعمال می شود.

( رفتن به دسته بندی )

ماشین آلات کشاورزی

انواع ماشین آلات کشاورزی دارای بهترین برند های موجود در کشور ، پر قدرت ، با کیفیت و مناسب ترن قیمت سراسر کشور ، ارسال سریع از طریق باربری – پشتیبانی – تامین قطعات.

( رفتن به دسته بندی )

انواع سمپاش

فروش ویژه انواع سمپاش در گنجایش های 20 ، 100 ، 110 ، 200 ، 400 ، 600 ، 1000 و 2000 لیتری ، انواع سمپاش های دو کاره ( شارژی – دستی ) ، شارژی ، تلمبه ای ، فرغونی ، توربینی ، بالدار و جفت پمپ با تنوع رنگ بندی ، بهترین برندهای موجود در بازار به صورت مستقیم از کارخانه با نازلترین قیمت.

( رفتن به دسته بندی )

انواع کودپاش

کودپاش و بذر پاش ها امروزه مشکل بزرگ کود دهی و بذر پاشی بسیاری از کشاورزان را برطرف نموده است ، در این راستا بازار جامع کشاورزی با معرفی و فروش دو مدل مختلف کودپاش و بذرپاش بهترین برند کشور سعی در همراهی و همیاری شما عزیزان دارد.

( رفتن به دسته بندی )

مقالات
0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالیستبازگشت به فروشگاه